DIAGNOSTIKA

Disponujeme diagnostickými přístroji, které umožňují čtení závad a snímačů, testy akčních členů, mazání servisních intervalů atp.

SERVIS VOZIDEL

Zajišťujeme služby pro motoristy od mechanických, pneuservisních, karosářských a lakýrnických prací až po autoelektriku a moderní diagnostiku.

LISTOVÉ A VZDUCHOVÉ PÉROVÁNÍ

Profesionální montáž listového a přídavného vzduchového pérovaní, určeného zejména pro nákladní vozy.

Provozovna se nachází v centru Tišnova, směrem ke kostelu. Mapa k nahlédnutí je zde.

Listové a vzduchové pérování

Přídavné vzduchové pérování.

Toto zařízení je určeno pro obytné a hlavně dodávkové vozy, které slouží k převozu vysokohmotnostních materiálů, jemiž je namáhána zadní náprava automobilu. Přídavné vzduchové pérování bylo vyvinuto pro prodloužení živnotnosti nápravy a všech komponentů na ní uložených. Zařízení bylo zkonstruováno tak, aby zahrnovalo co největší škálu vozidel ,na které je montáž možná.

Princip činnosti

Z uvedených je vidět, že hlavní součástí jsou 2 pryžové měchy umístěné na zadní nápravě pro každé kolo jeden. Tlakem vzduchu který vpouštíme do těchto měchu nastavujeme jejich výšku dle zatížení vozidla a dle vaší představy. Je pouze na Vás jaký tlak zvolíte. Obecně platí že čím větší je zatížení automobilu tím jsou tlumiče, listy a ostatní komponenty více zatěžovaný a proto by mela platit přímá úměrnost s tím jak budou měchy natlakovány, tzn. v tomto případe maximálně. Tlak se pohybuje od 0,7 atmosfér do 4,0 atmosfér, přičemž platí, že pokud je v měchu tlak 4 atmosféry automobil se zvedne až o 7cm a co si neuvědomujeme, zvýší se tím i stabilita vozidla při průjezdu zatáčkou a zadní náprava se stává pevnou bez výkyvu a tzv. "NEPLAVE". Vzduchové pérování patří v dnešní době svoji životností mezi nejkvalitnější na trhu a pokud o něm mluvíme jako o přídavném, jeho životnost se tím ještě zvyšuje. Především nám ale umožňuje nespočet výhod a to nejen z technického hlediska.

vzduhové pérování
vzduhové pérování 2

Listové pérování

Nabízíme Vám také listové montáž a servis listového pérování. K dispozici je tabulka vzorů tohoto pérování

listové pérování
Vzory listového pérování
1. 2.
3. 4.
5. .6.
7. 8.
9. 10.
11. 12.
13. 14.
15. 16.
17. 18.
19. 20.
21. 22.
23. 24.
25. 26.
27. 28.
29. 30.
31. 32.
33. 34.
Autoservis Tišnov
Autoservis super expres Tišnov s.r.o.
Bezručova 1751
666 01 Tišnov
Servis a opravy vozidel všech značek,
zejména francouzské vozy.
Autoservis
Pneuservis
Lakování aut
Diagnostika aut
Montáže listových a vzduchových pérování
Klimatizace
Listové a vzduchové pérování
určeno pro obytné a hlavně dodávkové vozy, které slouží k převozu vysokohmotnostních materiálů, jemiž je namáhána zadní náprava automobilu. Přídavné vzduchové pérování bylo vyvinuto pro prodloužení živnotnosti nápravy ....
Fakturační údaje:
Autoservis Super Expres Tišnov s.r.o.
IČ: 0289366
DIČ: CZ02893266
Rysova 520/2a
621 00 Brno